Самобуди — це будівлі, будівництво яких відбувається без дозволу місцевих органів влади. Самовільна побудова об’єктів без належного документального оформлення не підлягає продажу, залишенню у спадок або даруванню.
Процедура документального оформлення самобуду складається з визначення типу об’єкта легалізації, збирання всіх необхідних документів та документації самої ділянки.
Ви зможете ознайомитись більш детально з процедурою узаконення самобуда в 2023 році за посиланням нижче:
Узаконити самобуд
Отримання дачної амністії передбачає можливість введення нерухомості в експлуатацію, використовуючи спрощену процедуру. Такий процес оформлення поширюється лише на садовий чи житловий будинок, площа яких не перевищує 300 квадратних метрів. Також процедура відноситься і до прибудов на земельній ділянці, будівництво яких завершилося 1992 по 2015 включно.
Спрощена форма дачної амністії на будинок може поширюватися на споруди сільськогосподарського призначення, що збудовані до 2011 року включно. У нашій компанії вам готові допомогти з оформленням всіх потрібних документів та декларацій. Щоб отримати дачну амністію на будинок, достатньо звернутися до професіоналів, які виконують все швидко та недорого.
Більш детальний опис послуги Ви зможете прочитати перейшовши за наступним посиланням:
Дачна амністія
Питання про узаконення будинку виникають через те, що люди забувають, що всі операції на земельних ділянках мають узгоджуватися з державними органами та зобов’язані підкріплюватись документацією. Але невелика ціна за консультацію у юриста допоможе правильно приватизувати незаконні забудови та уникнути у майбутньому великих штрафів.
Причин виникнення будівель, які викликають проблеми із землею, кілька:
Об’єкти будівництва, зведені без належної документації, вимагають оформлення дозвільних документів, без яких неможливо буде запровадити будівництво в експлуатацію та визнати їх законними. У відсутності таких документів, з будівлями не можна буде виконувати торгові, дарові операції. У цьому випадку буде потрібно оформлення узаконення будинку.
Дізнатись детальніше про процедуру узаконення будинку можна за посиланням:
Узаконити будинок
Узаконення прибудови до магазину обов’язкове, навіть якщо ви створюєте ідеальні побутові умови і використовуєте тільки правильну технологію будівництва. На відміну від перебудови або невеликих внутрішніх реконструкцій магазину, легалізація прибудов відноситься до будівельних робіт і тому потребує великих зусиль та великої кількості складних юридичних документів для схвалення.
Щоб узаконити прибудову до магазину, ви можете звернутися до нашої компанії для отримання кваліфікованої допомоги!
Детальніше про легалізацію прибудови до магазину:
Узаконити прибудову до магазину
Серед населення є плутанина у поняттях перепланування та реконструкції. Обидва означають зміну приватного будинку. Багато хто думає, що це одне й те саме, але з юридичної точки зору це не так. На перепланування дозвіл не потрібен, тоді як перебудову неможливо законно провести без дозволів спеціальних органів. Незаконна реконструкція будівлі в Україні карається штрафами. Також це викликає проблеми з подальшими діями з нерухомістю: продажем, даруванням тощо.
Щоб узаконити реконструкцію приватного будинку необхідно зібрати базовий пакет документів, потім звернутися в архітектурно-будівельну інспекцію. Там видають повідомлення про початок будівництва, після чого об’єкт вводиться в експлуатацію та на нього може бути оформлене право власності.
Більш детально з узаконенням реконструкції приватного будинку можна ознайомитись за посиланням:
Узаконити реконструкцію приватного будинку
Багато людей вважають, що купивши квартиру вони мають право розпоряджатися нею на власний розсуд. Але коли справа стосується перепланування чи серйознішого ремонту в приміщенні, це не так. Потрібно зробити все відповідно до чинного законодавства як на вторинному ринку нерухомості, так і в новобудові.
Завдяки тому, що останні кілька років процедура легалізації перепланування в квартирі була спрощена, зробити це буде не складно. Тим більше, що допомогти узаконити перепланування квартир можуть юридичні компанії, такі як наша.
Щоб узаконити зроблене перепланування, яке не торкається несучих стін та інженерних мереж у приміщенні, можна спочатку провести ремонтні роботи, а потім просто замовити новий технічний паспорт. Якщо ж при переплануванні в квартирі зачіпаються інженерні мережі або капітальні конструкції, процедура ускладнюється.
Детальніше про послугу Ви зможете почитати на відповідній сторінці:
Узаконити перепланування квартири
Нежитлове приміщення — це будівля, яка не належить до житлового фонду. Такі об’єкти найчастіше використовують у комерційних цілях. Наприклад, розташування кафе чи магазину. Також нежитлове приміщення може бути здане в оренду під офіси чи склади.
Оформлену нерухомість можна легше продати чи обміняти. А також здати в оренду для отримання прибутку. Тому рекомендуємо узаконити нежитлове приміщення, отримавши права власності та всі необхідні для цього документи.
Детальніше ознайомитись з послугою Ви зможете за посиланням:
Узаконити нежитлове приміщення
Щоб мати можливість узаконити квартиру чи будинок, необхідно надати до державних установ технічний паспорт на будову. Це офіційний документ, який включає важливі технічні показники об’єкта. Серед зазначеної інформації обов’язково фіксується кількість поверхів, квадратура, дата завершення будівельних робіт, кількість кімнат, будівельні матеріали та багато іншого. Видати техпаспорт на квартиру чи будинок може лише сертифікований інженер.
Щоб відновити техпаспорт необхідно розібратися з особливостями його отримання. Допомогти у вирішенні цього питання зможе наша юридична компанія, яка пропонує послуги з відновлення таких документів.
Детальніше Ви зможете ознайомитись з інформацією перейшовши за посиланням:
Відновлення техпаспорту
Будь-який об’єкт нерухомості, як житловий, так і нежитловий повинен мати свій пакет документів. Найголовнішим є технічний паспорт. Якщо з якихось причин його немає, потрібно виготовлення техпаспорту на будинок, інакше буде неможливим проведення будь-якої юридичної операції з житлом.
Щоб в Україні сьогодні зробити технічний паспорт на приватний будинок, потрібно звернутись до БТІ чи будь-якої приватної організації, яка надає таку послугу, та надати їм свій пакет документів. Він робиться швидко: від кількох годин до кількох днів.
Детальніше з процедурою можна ознайомитись за посиланням:
Техпаспорт до дому
Для отримання права власності та іншої важливої документації на гараж необхідно перш за все отримати на нього технічний паспорт. Це спеціальний документ, який містить інформацію про об’єкт: площу, кількість поверхів, дату завершення будівельних робіт, статус введення в експлуатацію та багато іншого.
Якщо думаєте, навіщо потрібен техпаспорт, то він допоможе зареєструвати гараж. Без реєстраційного процесу власник об’єкта не може розпоряджатися нерухомістю. Він не зможе продавати, здавати в оренду чи залишати у спадок.
Щоб отримати технічний паспорт на гараж та його зразок, потрібно звернутись до нашої компанії. Ми допоможемо зібрати всі необхідні документи та узаконити права власності.
Більш детальна інформація про оформлення технічного паспорту на гараж знаходиться за посиланням:
Техпаспорт на гараж
Проектування та будівництво будинків, з одного боку, чудова можливість зробити ідеальне для себе житло, з іншого боку — головний біль щодо створення проекту та його реалізації. У тих випадках, коли готові схеми не подобаються чи неможливо реалізувати таке будівництво на конкретній земельній ділянці, рекомендується замовити індивідуальне проектування будинків.
Це досить складний процес, тому самостійно з ним впоратися неможливо (тільки якщо у вас немає відповідного досвіду та освіти). Спростити завдання допоможе наша компанія. Ми робимо проектування будівельних об’єктів різного призначення, у тому числі житлових. Пропонуємо оптимальні ціни проектів для будинків з унікальним індивідуальним плануванням та незвичайними архітектурними рішеннями за бажанням замовника, і можемо прямо зараз надати вам прайс-лист на проектування.
Більш детально ознайомитися з процедурою проектування будинків можна за посиланням:
Проектування будинків
Мансарда — це найвищий поверх будівлі. Зазвичай вони не використовуються для житла, але за бажання з них можна зробити житлову площу, оформивши все належним чином. Це можливо, якщо будинок є приватний або багатоквартирний. У будь-якому випадку таке приміщення вважається прибудовою, і його потрібно оформити згідно із законом.
Щоб узаконити мансарду у приватному будинку чи квартирі, спочатку збирається згода всіх співвласників нерухомості, потім отримується дозвіл на початок будівництва, після чого потрібно повідомити державні органи про здачу будівлі в експлуатацію, і лише потім можна приватизувати площу. Процес може відрізнятися залежно від місця розташування мансарди (приватний будинок або багатоквартирний).
Більш детально про узаконення мансарди Ви можете дізнатись зі сторінки за посиланням:
Узаконити мансарду
Багато квартир в Україні потребують додаткового корисного простору через свою невелику площу — балкону. Проте, мешканці перших поверхів не можуть додати балкон до своєї квартири, коли їм заманеться. Для цього потрібно мати дозвіл на будівництво та відповідно до сучасного законодавства узаконити прибудову.
Процедура відрізнятиметься залежно від умов. Якщо балкон без фундаменту, то його узаконити набагато простіше, швидше і дешевше, адже в такому разі він не торкається земельної ділянки (підвісні конструкції не потребують фундаменту). А ось будівництво на першому поверсі оформляється інакше.
Щоб зробити балкон на 1 поверсі, спочатку потрібно отримати дозвіл на реконструкцію, і тільки потім починати будівництво. Після цього оформляється новий техпаспорт та заповнюється документ про введення нового об’єкта в експлуатацію. Останнім етапом оформляється право власності.
Більш детальна інформація про легалізацію балконів знаходиться за посиланням:
Узаконити балкон
Людина може вважатися законним власником дачного будинку лише у тому випадку, якщо отримала документи на право власності. Проте процес легалізації починається до будівництва.
Щоб узаконення дачного будинку пройшло успішно, потрібно мати право власності на земельну ділянку та отримати дозвіл на будівництво на ній. Ще один шлях — легалізація самобуду, для тих випадків, коли будова вже збудована, але документів на неї поки що немає.
Якщо не пройти жодної з цих процедур, дачний будинок вважатиметься незаконним самобудом, а за це в Україні передбачено великі штрафи.
Щоб не отримувати штрафи за неузаконений дачний будинок – радимо ознайомитись з більш детальною інформацією:
Узаконити дачний будинок
Масова поява самобудів спровокована відсутністю контролю з боку держави. Зараз є велика кількість самовільних будівель в Україні, що розташовані далеко від центрів міст. Будь-які дії здійснені на земельній ділянці повинні бути узгоджені та узаконені. Тому часто просять у юридичних компаніях оформити будинок по амністії.
Використовувати самовільну забудову без її легалізації неможливо, адже це спричиняє появу штрафів. Тому важливо розуміти особливості легалізації, щоб заздалегідь вирішити це питання і не потрапити під санкції.
Щоб узаконити будинок по амністії, буде потрібна підготовка низки документів. Їх допоможуть зібрати та затвердити представники нашої юридичної компанії, яка знає що таке амністія на оформлення будинку.
Більш детальна інформація знаходиться за посиланням:
Узаконити будинок з амністії
Залиште заявку та отримайте спеціальну пропозицію