Поетапний процес узаконення дачної амністії на будинок

Реєстрація та процедура узаконення дачної амністії на власність передбачає такі етапи:

01

Оформити та розробити технічний паспорт під керівництвом сертифікованого інженера. Важливо вказати в паперах, що об'єкт вважається самовільною спорудою.

02

Зареєструвати та оформити технічний паспорт, який містить в собі відомості про планування, кількість поверхів, площу. Також слід зафіксувати дані про процес зведення та технічні характеристики.

03

Зареєструвати та оформити технічний звіт на конструкцію. Це може зробити тільки досвідчений інженер, який має відповідні сертифікати на роботу. Даний етап є обов'язковим, якщо площа приміщення на яке оформляється дачна амністія, більше 100 квадратних метрів.

04

Далі потрібно оформити та зареєструвати готовність ввести садовий чи житловий будинок в експлуатацію. Подання документів на будинок відбувається не складно.

05

Тепер можна оформити документи та декларацію із присвоєнням поштової адреси на будову. Це важливо зробити перед тим, як йти реєструвати власність у Державному Реєстрі. Якщо у вас є зареєстрована адреса, то етап можна сміливо пропустити.

06

Останній етап передбачає реєстрацію будинку у Державному Реєстрі. Власник отримує документи та витяг з реєстру. Право власності підтверджує, що власник може продавати, дарувати, здавати в оренду або заповідати свій садовий чи житловий будинок. Це важливо оформити кожному власнику нерухомості!

Вартість послуги в Україні варіюється від 20500 грн до 28500 грн. Проконсультуватися можна з нашими спеціалістами у чаті підтримки або за вказаним номером телефону на сайті.

Кому вигідно зробити оформлення
дачної амністії на будинок?

Зареєструвати амністію на власність можна не на всі види об’єктів. Це означає, що слід враховувати деякі нюанси.
Суть у тому, що дана процедура реєстрації на будівництво може бути поширена на такі ситуації:

12

будинки, що побудовані з 1992 по 2015 роки і вони введені в експлуатацію, площею до 300 квадратних метрів;

icon_23

будинки з прибудовами, що побудовані з 1992 по 2015 роки і вони введені в експлуатацію, площею до 300 квадратних метрів;

icon_6

будинки та споруди сільськогосподарського призначення, збудовані не пізніше 12 березня 2011 року включно та введені в експлуатацію.

Менше шансів отримати дозвіл на амністію та узаконення на недобудований будинок. Враховуйте такі умови. Якщо вас цікавить термін тривалості оформленої амністії на власність, останній законопроект передбачає безстрокову актуальність. Подати заявку на оформлення можна у будь-який час. Можете не перейматися отриманням штрафів за несвоєчасне оформлення дачної амністії на дачу, адже вони не передбачені законодавством України.

Чому варто співпрацювати з нами, щоб зареєструвати дачну амністію на власність

Звертайтеся до нашої юридичної компанії, якщо хочете швидко та безпечно зареєструвати дачну амністію на будинок чи сільськогосподарську споруду. Ви можете отримати безкоштовну консультацію та заздалегідь узгодити всі хвилюючі питання з представниками компанії. В результаті ви отримаєте законне право розпоряджатися будинком і прибудовою згідно із законом, адже матимете всі необхідні документи та декларації на руках.

Переваги роботи з нашою компанією:

01

Можливість одержати консультацію безкоштовно, залишивши заявку на сайті. Сплачуються лише послуги оформлення документів для дачної амністії вдома. Просто зателефонуйте менеджерам за вказаним номером телефону, щоб отримати консультацію з вашого питання!

4 копия_1
02

Оплата проводиться поетапно за кожен пройдений пункт отримання потрібних документів. Так ви бачитимете результат і платитимете лише за нього.

5 копия_1
03

Отримання документів під ключ. Вам не доведеться постійно приїжджати до офісу, щоб контролювати процес, адже наші фахівці робитимуть все самостійно.

6 копия_1
04

Вирішення питань будь-якої складності. Досвідчені юристи за час своєї практики зустрічали різні ситуації, тому мають уявлення про роботу з усіма складними випадками. Зможуть узаконити будівництво та отримати права власності на будинок чи дачу.

7 копия_1
05

Компанія має багаторічний досвід роботи з оформленням документів на дачну амністію. Тому всі проекти виконуються на 100 відсотків. Так будь-яка реєстрація пройде швидко та без проблем для клієнта. Ми можемо узаконити будь-які види будівель, використовуючи законний порядок.

8 копия_1

Оформіть безкоштовний дзвінок, щоб дізнатися більше та забути про клопіт при оформленні дачної амністії на будинок! Ми допоможемо узаконити будь-яку споруду та зібрати потрібні документи. У роботі використовуємо перевірений порядок оформлення, щоб гарантувати клієнтам швидкий результат!

Переваги роботи з нами

032-select
Безкоштовна консультація
011-contract
Укладання договору
021-key
Оформлення документації "Під ключ"
034-stats
Поетапна оплата послуг
005-broker
Сертифіковані спеціалісти
022-laptop
Робота через особистий кабінет

Як зареєструватись в особистому кабінеті?

errow
Крок 1

Перейдіть за посиланням

errow
Крок 2

Натисніть на кнопку “Реєстрація”

errow
Крок 3

Заповніть обов`язкові поля, що відмічені червоною зірочкою

errow
Крок 4

Підтвердіть реєстрацію, натиснувши відповідну кнопку

Як ми працюємо

1

Реєстрація в особистому кабінеті

Першим етапом є реєстрація в особистому кабінеті ВСЕ ЗАКОННО. Це займає близько хвилини часу.

2

Створення запиту

Клієнт створює запит до підтримки та завантажує необхідні документи.

3

Оцінка ситуації нашими експертами

Експерти проводять аналіз ситуації та формують чіткий алгоритм дій для досягнення результату.

4

Формування комерційної пропозиції

На основі аналізу ситуації формується комерційна пропозиція та виконується її обговорення з клієнтом.

5

Підписання договору

Після погодження всіх деталей проекту підписуємо договір з гарантією на результат.

6

Реалізація проекту

Реалізуємо проект згідно договору, сповіщаючи клієнта про хід виконання. По завершенню проекту передаємо повний пакет документів.

VZ_logo_small

Пропонуємо Вам переглянути відео про нашу компанію

Не можете поєднати свої потреби по об'єкту з вимогами дозвільних органів?

Тепер оформити все можна без "головного болю" - замовляй послугу "Об'єкт під ключ" та отримай результат!

    Наші контакти

    вул. Академіка Заболотного, 5, корпус Б, Київ, 02068
    Ми доступні за телефонами та в месенджерах з понеділка по п'ятницю, 9:00 – 17:00.