Матеріали та оздоблення

Оформити офіс можна, використовуючи найрізноманітніші матеріали. Ціна кожного може істотно відрізнятися. Матеріали впливають на те, скільки коштуватиме втілення проєкту в життя. Основні моменти, які враховуються при створенні дизайн-проєкту:

Під час вибору матеріалів для стін можна розглянути варіанти, як-от шпалери, фарби, облицювальні панелі або декоративні елементи, що підкреслять стиль офісу та забезпечать затишну атмосферу

Для підлог: килимове покриття, ламінат, паркет або плитку, з урахуванням вимог безпеки, шумоізоляції та комфорту

Проєктування стель може охопити різні варіанти оздоблення: натяжні стелі, гіпсокартонні конструкції, панелі тощо, враховуючи естетичні та функціональні аспекти

Створити дизайн-проєкт офісу можна за будь-якою вашою ідеєю або за референсом, наприклад, картинкою з інтернету. Якщо у вас немає ідей, то на підставі перерахованої вище інформації наші дизайнери розроблять варіант інтер’єру офісу для вас самостійно.

Фінансові аспекти

Одним із ключових питань, які зазвичай виникають у клієнтів, є ціна дизайн-проєкту офісу. Слід враховувати кілька нюансів, щоб зрозуміти, як вона формується і які чинники на неї впливають. Основні з них:

01
Кількість етапів робіт

Перш ніж ціну дизайн-проєкту офісу буде визначено, важливо розуміти, що це багатокомпонентний процес. Зазвичай він починається з попереднього обговорення, потім переходить до розробки концепції, створення плану простору, вибору матеріалів і меблів, а також передбачає етап контролю якості та остаточної реалізації. Кожен етап вимагає зусиль з боку дизайнера і його команди, від чого також залежатиме ціна проєкту.

5 копия_1
02
Розмір і складність проєкту

Дизайн-проєкт невеликого офісу з кількома робочими місцями передбачає меншу вартість, ніж офіс великої компанії з безліччю відділів і спеціалізованими зонами. Складність може впливати на те, скільки коштує остаточний проєкт офісного інтер’єру, а також на необхідність залучення додаткових фахівців, таких як архітектори та інженери.

3+(41) копия_1
03
Рівень індивідуальності та деталізації

Якщо організація прагне до унікального і високоіндивідуалізованого дизайну інтер’єру офісу, це може спричинити додаткові витрати. Створення кастомних елементів меблів або оздоблення може потребувати більше часу і ресурсів, ніж використання готових рішень. Рівень деталізації проєкту і кількість наданих креслень і специфікацій можуть впливати на вартість.

8 копия_1
04
Вибір матеріалів і обладнання

Високоякісні матеріали та сучасне обладнання можуть бути дорожчими, але вони можуть надати офісу більш розкішного і професійного вигляду. Існують різні альтернативи, і автор дизайн-проєкту може запропонувати більш бюджетні варіанти, що поєднують у собі якість і стиль.

10 копия_1
05
Місцезнаходження офісу і локальні умови

Розташування офісу і місцеві умови також можуть вплинути на вартість. У різних регіонах стандарти будівництва та дизайну відрізняються, як і ціна на матеріали та послуги. Потрібно врахувати інфраструктуру і доступність ресурсів, які можуть вплинути на виконання.

2 копия_2

Щоб не переплачувати за зайві етапи робіт, потрібно звертатися до професіоналів. Тому пишіть нам або зв’яжіться з менеджером телефоном, щоб на крок наблизитися до створення офісу, який розвиватиме вашу компанію.

Переваги роботи з нами

032-select
Безкоштовна консультація
011-contract
Укладання договору
021-key
Оформлення документації "Під ключ"
034-stats
Поетапна оплата послуг
005-broker
Сертифіковані спеціалісти
022-laptop
Робота через особистий кабінет

Як зареєструватись в особистому кабінеті?

errow
Крок 1

Перейдіть за посиланням

errow
Крок 2

Натисніть на кнопку “Реєстрація”

errow
Крок 3

Заповніть обов`язкові поля, що відмічені червоною зірочкою

errow
Крок 4

Підтвердіть реєстрацію, натиснувши відповідну кнопку

Як ми працюємо

1

Реєстрація в особистому кабінеті

Першим етапом є реєстрація в особистому кабінеті ВСЕ ЗАКОННО. Це займає близько хвилини часу.

2

Створення запиту

Клієнт створює запит до підтримки та завантажує необхідні документи.

3

Оцінка ситуації нашими експертами

Експерти проводять аналіз ситуації та формують чіткий алгоритм дій для досягнення результату.

4

Формування комерційної пропозиції

На основі аналізу ситуації формується комерційна пропозиція та виконується її обговорення з клієнтом.

5

Підписання договору

Після погодження всіх деталей проекту підписуємо договір з гарантією на результат.

6

Реалізація проекту

Реалізуємо проект згідно договору, сповіщаючи клієнта про хід виконання. По завершенню проекту передаємо повний пакет документів.

VZ_logo_small

Пропонуємо Вам переглянути відео про нашу компанію

Не можете поєднати свої потреби по об'єкту з вимогами дозвільних органів?

Тепер оформити все можна без "головного болю" - замовляй послугу "Об'єкт під ключ" та отримай результат!

    Наші контакти

    вул. Академіка Заболотного, 5, корпус Б, Київ, 02068
    Ми доступні за телефонами та в месенджерах з понеділка по п'ятницю, 9:00 – 17:00.