Концепція та загальна ідея кафе

Необхідно визначити основну концепцію та загальну ідею, які будуть спрямовані на цільову аудиторію та забезпечуватимуть унікальність закладу. Це також допоможе орієнтовно розуміти, якою буде вартість дизайн-проєкту кафе.

Перед вибором важливо провести аналіз різних варіантів, щоб визначити, який максимально відповідатиме цілям і потребам бізнесу. Розглянемо деякі з популярних концепцій для кафе:

1

Лофт і мінімалізм

Передбачають чіткі лінії в інтер'єрі, простоту форм меблів і мінімум декору. Такий стиль може створити сучасну і стильну атмосферу, яка підходить для кафе, орієнтованих на молоду аудиторію людей, які цінують простоту і функціональність.

2

Еклектика

Поєднує різні стилі, матеріали та елементи декору в інтер'єрі. Вона дає змогу створити унікальний і захопливий простір у кав'ярні, що приваблює клієнтів, які шукають незвичний і непередбачуваний досвід.

3

Тематичний дизайн

Заснований на певному напрямку або концепції, яка може бути пов'язана з культурою, епохою, країною тощо. Створює особливу атмосферу, здатну залучити клієнтів, захоплених певною темою, а також виділяти ваш бізнес серед інших.

Дизайн-проєкт інтер’єру кафе починається саме з вибору стилю, тому що, ґрунтуючись на ньому, дизайнер обирає основні форми, планування, кольори та матеріали оздоблення. Кожен етап під час проєктування інтер’єру узгоджується з власником кафе або відповідальною за цю частину людиною.

Бюджет і реалізація дизайн-проєкту інтер'єру

Вартість і правильне планування — найважливіші нюанси при створенні дизайн-проєкту кафе. Незалежно від того, наскільки прекрасна ідея, питання ціни завжди залишається вирішальним. Ми допомагаємо грамотно розподілити бюджет і враховуємо доступні ресурси та фінансові можливості клієнта, щоб проект було реально реалізувати і відразу стало зрозуміло, що скільки коштує. Для цього ми:

01

Складаємо специфікацію, включаючи в неї матеріали, меблі, обладнання. Ми стежимо за тим, яка ціна у різних постачальників, щоб завжди пропонувати клієнтам актуальні ціни.

4 копия_1
02

Враховуємо додаткові витрати, включно з документацією, доставкою та встановленням обладнання. Це дасть змогу уникнути фінансових несподіванок у процесі реалізації.

3 копия_1
03

Обговорюємо всі нюанси дизайн-проєкту інтер’єру кафе з замовником заздалегідь, щоб він мав чітке уявлення про те, як формується вартість на цю послугу і як буде проходити подальша реалізація.

8 копия_1
04

Підтримуємо зв’язок із клієнтом. Це можуть бути регулярні зустрічі, щоб обговорити прогрес робіт, виявити, які елементи потрібно буде купити, розв’язати питання, що виникають. Перевіряйте якість роботи, щоб упевнитися, що ціна послуг і дизайн відповідає очікуванням і концепції.

1 копия
05

Заздалегідь обговорюємо і фіксуємо ціну дизайн-проєкту кафе. Вона не буде змінена в процесі роботи без вашого відома і попередньої консультації. Можливо, доведеться вносити коригування в план або бюджет, щоб впоратися з непередбаченими обставинами або поліпшити результат.

7 копия_1

Замовити дизайн-проєкт кафе у професіоналів у сфері дизайну інтер’єрів і будівництва — найкращий варіант, щоб втілити вашу концепцію в життя. І найголовніше — це дасть вам змогу насолоджуватися процесом створення вашого кафе, а не постійно нервувати через форс-мажори.

Як ми підходимо до створення дизайн-проєкту кафе

У нашій компанії практикується ґрунтовний підхід. Результат повинен відображати загальну ідею кафе і підходити аудиторії. Для цього ми проводимо такі роботи:

01

Вивчаємо цільову аудиторію, її переваги, інтереси та очікування від відвідування кафе. Концепт має відповідати смакам і потребам клієнтів.

5-01 (1) копия_1
02

Враховуємо конкурентне середовище і допомагаємо знайти конкурентну перевагу. Разом ми розбираємося, як ви можете виділитися серед інших закладів, яка вартість вас влаштує, чи можете ви запропонувати щось особливе й оригінальне.

5 копия_1
03

Робимо дизайн-проєкт, що відповідає бренду кафе та його іміджу. Знаходимо шляхи, як можна в інтер’єрі відображати цінності та філософію бренду.

5 копия_1
04

Крім естетичних аспектів, враховуємо функціональність і практичність інтер’єру. Робимо так, щоб оформлення кафе вписувалося в навколишній простір і відповідало особливостям приміщення, включно з розміщенням обладнання, меблів тощо.

5 копия_1
05

Розробляємо інтер’єр, який викликатиме у клієнтів емоції. Підбираємо способи, як можна забезпечити задоволення, затишок та інші враження для відвідувачів.

2 копия_1

Створення дизайн-проєкту кафе — це один із перших кроків до запуску успішного бізнесу. Не нехтуйте ним, тому що зробити ремонт у приміщенні за готовим проєктом набагато легше і швидше, а результат виходить професійним. Звертайтеся до нашого менеджера, щоб обговорити деталі та зв’язатися з дизайнером.

Переваги роботи з нами

032-select
Безкоштовна консультація
011-contract
Укладання договору
021-key
Оформлення документації "Під ключ"
034-stats
Поетапна оплата послуг
005-broker
Сертифіковані спеціалісти
022-laptop
Робота через особистий кабінет

Як зареєструватись в особистому кабінеті?

errow
Крок 1

Перейдіть за посиланням

errow
Крок 2

Натисніть на кнопку “Реєстрація”

errow
Крок 3

Заповніть обов`язкові поля, що відмічені червоною зірочкою

errow
Крок 4

Підтвердіть реєстрацію, натиснувши відповідну кнопку

Як ми працюємо

1

Реєстрація в особистому кабінеті

Першим етапом є реєстрація в особистому кабінеті ВСЕ ЗАКОННО. Це займає близько хвилини часу.

2

Створення запиту

Клієнт створює запит до підтримки та завантажує необхідні документи.

3

Оцінка ситуації нашими експертами

Експерти проводять аналіз ситуації та формують чіткий алгоритм дій для досягнення результату.

4

Формування комерційної пропозиції

На основі аналізу ситуації формується комерційна пропозиція та виконується її обговорення з клієнтом.

5

Підписання договору

Після погодження всіх деталей проекту підписуємо договір з гарантією на результат.

6

Реалізація проекту

Реалізуємо проект згідно договору, сповіщаючи клієнта про хід виконання. По завершенню проекту передаємо повний пакет документів.

VZ_logo_small

Пропонуємо Вам переглянути відео про нашу компанію

Не можете поєднати свої потреби по об'єкту з вимогами дозвільних органів?

Тепер оформити все можна без "головного болю" - замовляй послугу "Об'єкт під ключ" та отримай результат!

    Наші контакти

    вул. Академіка Заболотного, 5, корпус Б, Київ, 02068
    Ми доступні за телефонами та в месенджерах з понеділка по п'ятницю, 9:00 – 17:00.