На що звернути увагу

Проектування медичних закладів має враховувати багато аспектів. Насамперед – це тип приміщення. Необхідний проект центру в існуючій будівлі чи для нового будівництва? У деяких випадках набагато простіше виконати демонтаж старої будівлі та на її місці виконати нове будівництво, заздалегідь створивши проект. Це пов’язано з багатьма вимогами щодо планування лікувальних закладів. Багато в чому це залежить від типу будівель та їхнього функціонального призначення. Наприклад – при будівництві повноцінного центру буде більше вимог до об’єкту, аніж під час будівництва лабораторії.

Усі ці вимоги регулюють Державні будівельні норми. Проект медичних об’єктів включає розміщення входів і виходів, ширину коридорів, розміри кабінетів, під’їзд до відділення. Потрібно врахувати наявність додаткових приміщень, створивши такі проекти медичних об’єктів:

Проектування будівель медичних установ також часто передбачає облаштування системи подачі газів – кисню або система подачі наркозу. Цьому необхідно приділити особливу увагу, оскільки встановлення таких систем несе багато ризиків, бо має високу вибухонебезпечність.

Проектування лікувальних приміщень для пацієнтів з інфекційними захворюваннями потребує наявності спеціальних чистих та буферних зон, а також палат-боксів.

Для таких об’єктів необхідно передбачити ліфт. Їхні особливості залежать від видів послуг, які надає заклад. Якщо йдеться про одноповерхове приміщення, зрозуміло, що ліфт не потрібен. Але в багатоповерхових лікувальних закладах, де надаються послуги з прийому, діагностики, госпіталізації – такі системи потрібні для надання допомоги. Проектування закладів охорони здоров’я має передбачати потреби маломобільних груп населення – людей з інвалідністю, людей похилого віку. Для медичних об’єктів має бути безперешкодний доступ.

Які документи розробляємо

Наша компанія виконує проектування медичних об’єктів з урахуванням усіх вимог та законів. Також враховуються місця розміщення об’єктів, наявність комунікацій.

Залежно від вимог замовників, ми виконуємо розробку таких документів:

Проектування ЛПЗ – це досить складний процес, який може тривати кілька місяців. Досліджується територія будівництва, геодезія, вивчаються правові статуси земельних ділянок, проводиться консультація з контролюючими органами та органами місцевої влади. Проектування таких будівель включає багато аспектів роботи юридичного і проектного відділу.

Проектування медичного центру включає також дизайн та інтер’єр приміщень. Замовник може заздалегідь обговорити ці моменти, створити ескіз і, таким чином, візуалізувати проект центру або лікувальних будівель.

Переваги роботи з нами

032-select
Безкоштовна консультація
011-contract
Укладання договору
021-key
Оформлення документації "Під ключ"
034-stats
Поетапна оплата послуг
005-broker
Сертифіковані спеціалісти
022-laptop
Робота через особистий кабінет

Як зареєструватись в особистому кабінеті?

errow
Крок 1

Перейдіть за посиланням

errow
Крок 2

Натисніть на кнопку “Реєстрація”

errow
Крок 3

Заповніть обов`язкові поля, що відмічені червоною зірочкою

errow
Крок 4

Підтвердіть реєстрацію, натиснувши відповідну кнопку

Як ми працюємо

1

Реєстрація в особистому кабінеті

Першим етапом є реєстрація в особистому кабінеті ВСЕ ЗАКОННО. Це займає близько хвилини часу.

2

Створення запиту

Клієнт створює запит до підтримки та завантажує необхідні документи.

3

Оцінка ситуації нашими експертами

Експерти проводять аналіз ситуації та формують чіткий алгоритм дій для досягнення результату.

4

Формування комерційної пропозиції

На основі аналізу ситуації формується комерційна пропозиція та виконується її обговорення з клієнтом.

5

Підписання договору

Після погодження всіх деталей проекту підписуємо договір з гарантією на результат.

6

Реалізація проекту

Реалізуємо проект згідно договору, сповіщаючи клієнта про хід виконання. По завершенню проекту передаємо повний пакет документів.

VZ_logo_small

Пропонуємо Вам переглянути відео про нашу компанію

Не можете поєднати свої потреби по об'єкту з вимогами дозвільних органів?

Тепер оформити все можна без "головного болю" - замовляй послугу "Об'єкт під ключ" та отримай результат!

    Наші контакти

    вул. Академіка Заболотного, 5, корпус Б, Київ, 02068
    Ми доступні за телефонами та в месенджерах з понеділка по п'ятницю, 9:00 – 17:00.