Складські приміщення та ангари тільки на вигляд здаються простими спорудами, оскільки ці будівлі не мають складної архітектури та планування. Однак проектування складу далеко не таке просте завдання. Під час цього процесу потрібно враховувати безліч важливих нюансів: будівельні норми, характеристики металоконструкцій, особливості ділянки, де планується будівництво тощо.
Щоб проектування ангару було професійним і дозволило якнайшвидше розпочати будівництво складського комплексу та ввести об’єкт в експлуатацію, замовляйте його у нашій компанії.
Розробка якісного проекту неможлива без урахування важливих моментів. Потрібно розраховувати допустимі навантаження на підлогу, оптимальну висоту стелі під потреби замовника, необхідну площу приміщень та їх відповідність функціональним завданням.
Для цього необхідно розпочинати проектування ангарів та складів з аналізу ділянки та збору загальної інформації про майбутню будову від замовника.
Сучасні ангари збираються із металоконструкцій. Залежно від свого зовнішнього вигляду, вони бувають прямостінними, арочними, шатровими та іншими типами. Відмінною рисою таких будівель є їхнє швидке будівництво. Проектування ангарів з металоконструкцій проводиться з акцентом на їхню функціональність і надійність, а не на зовнішній вигляд. Тому їм приділяється більше уваги під час проектування.
Як правило, проектування та будівництво ангарів проводиться швидко. Можуть бути використані типові проекти. Все це скорочує вартість та тимчасові витрати на створення проектної документації та подальшу реалізацію проекту.
Технологічно проектування складських будівель складається з багатьох розрахунків. Вони необхідні для прийняття правильних рішень щодо об’єкту. Технічне завдання містить перелік робіт, які має провести спеціаліст. Зазвичай до них належить:
потенційний потік вантажу на складі;
розрахунок пропускної спроможності;
схема пересування персоналу та обладнання;
розрахунок необхідних розмірів функціональних зон;
розрахунок територій для об'єктів адміністрування та управління;
проектування стелажів та необхідного обладнання;
опрацювання прилеглої території із шляхами під'їзду транспорту.
Також у рамках проекту ангару розраховується оптимальна площа всіх приміщень на території, розробляється концепція вантажопереробки. В результаті, робота складського комплексу буде злагодженою, всі процеси проходитимуть у комфортному темпі та максимально ефективно, забезпечується належне зберігання вантажу та його переміщення.
Правильне проектування та будівництво складів та ангарів гарантує і комфорт працівників, які повинні переміщатися територією і мати там місця для відпочинку та роботи.
Склад проекту може відрізнятися, залежно від призначення будівель, кількості та площі приміщень та особливостей їхнього функціонування.
Незалежно від того, яким буде склад проекту для складських будівель та ангарів, процес планування передбачає певні етапи:
Передпроектна стадія. Тут розробляються ескізи складу, проводять попередні розрахунки металоконструкцій, обговорюється загальна інформація.
Проектна стадія. Проводяться всі основні розрахунки, складаються схеми, проводиться планування приміщень складу із зазначенням їх розмірів.
Стадія експертизи. Це перевірка проекту на його відповідність державним нормам та вимогам, затвердження можливості розпочати будівництво складу чи ангару за ним.
Стадія створення робочої документації. Це більш детальне планування, у результаті якого розробляються схеми, які надалі передаються забудовнику.
До складу документації входять такі компоненти, як архітектурні, конструктивні, планувальні рішення, проектування інженерних мереж, розміщення обладнання на складі, кошторис та інші дані складського комплексу.
Наприкінці має проводитись авторський нагляд, щоб будівництво будівель відповідало проекту. Таким чином, проектування складських приміщень — комплексний процес, який досить складний і вимагає залучення професіоналів своєї справи.
У нас ви можете замовити проектування складського комплексу (складів та ангарів) з нуля. Ми гарантуємо:
отримання дозвільної документації;
розроблення техніко-економічного обґрунтування;
оптимізацію фінансових витрат за розробку плану;
врахування усіх вимог та норм безпеки.
Вартість проектування складу зберігання розраховується індивідуально. Планування складського комплексу може займати різний час та вимагати розв’язання різних завдань, з чого формується ціна проекту. Складність залежить від площі будівель, кількості функціональних приміщень, місцевості та технічних особливостей конструкції.
Щоб отримати більше інформації та з’ясувати вартість плану складу або ангару у вашому випадку, зв’яжіться з нашим менеджером. Він проконсультує вас з усіх питань.
Першим етапом є реєстрація в особистому кабінеті ВСЕ ЗАКОННО. Це займає близько хвилини часу.
Клієнт створює запит до підтримки та завантажує необхідні документи.
Експерти проводять аналіз ситуації та формують чіткий алгоритм дій для досягнення результату.
На основі аналізу ситуації формується комерційна пропозиція та виконується її обговорення з клієнтом.
Після погодження всіх деталей проекту підписуємо договір з гарантією на результат.
Реалізуємо проект згідно договору, сповіщаючи клієнта про хід виконання. По завершенню проекту передаємо повний пакет документів.