При розробці дизайн-проєкту салону краси дизайнери нашої компанії звертають увагу на планування і розмітку приміщення. Розробка нового планування допоможе визначити розташування різних зон, таких як:

зона прийому клієнтів;

зона манікюру і педикюру;

зона перукарні та інших послуг.

Оптимальне планування дасть змогу створити функціональний простір і забезпечити зручність.

Під час оновлення салону краси необхідно приділити увагу електро та сантехнічним системам. Це може бути встановлення і заміна електропроводки, освітлення, систем вентиляції та кондиціонування, а також обладнання для сантехнічних послуг.

Фактори, що впливають на вартість дизайн-проєкту салону краси

Що більша площа салону краси, то більше матеріалів і ресурсів знадобиться для його оформлення, відповідно і ціна створення та реалізації проєкту зростає. Якщо дизайн-проєкт вимагає нестандартних рішень, складних конструкцій або використання дорогих матеріалів, це впливатиме на вартість. Також ціна зміниться, якщо клієнт має особливі побажання або специфічні вимоги до дизайну салону краси.

Процес визначення ціни на дизайн-проєкт:

01

Дизайнер проводить розрахунки, визначаючи складність і кількість етапів проєкту, скільки коштує кожен із них.

02

Плата за послуги дизайнера може бути заснована на погодинній ставці, фіксованому гонорарі або відсотку від загальної вартості проєкту.

03

Якщо для реалізації проєкту потрібне будівництво або ремонт, необхідно врахувати оплату будівельної бригади або підрядника.

04

Можуть також виникати додаткові витрати, пов'язані зі змінами або доповненнями до вихідного проєкту.

Варто зазначити, що вартість дизайн-проєкту визначається індивідуально в кожному випадку з урахуванням бюджету клієнта і його часового ресурсу.

Етапи ремонтних робіт за дизайн-проєктом салону краси

Важливим продовженням дизайн-проєкту є його реалізація. Враховуючи вартість кожного етапу, ви зможете максимально точно визначити загальну суму на старті процесу. Остаточна ціна може варіюватися, і що ретельнішим буде початковий аналіз, то менше буде внесено коригувань до плану витрат. Пам’ятайте, що при грамотному підході, і професіонали зможуть надати вам недорогий дизайн.

01
Підготовчі роботи

Етап недорогий, він передбачає знесення старого інтер’єру, очищення приміщення від сміття і будівельних матеріалів. Необхідно створити порожній майданчик для наступних етапів. Витрати на підготовчі роботи можуть залежати від ступеня зносу і стану наявного інтер’єру.

5 копия_1
02
Планування і розмітка

У дизайн-проєкті розробляється нове планування приміщення, яке визначає розташування зон і меблів. Враховується функціональність і ергономіка салону краси, щоб співробітникам і клієнтам було комфортно. Розмітка допомагає визначити точні розміри і розташування елементів інтер’єру. Вартість цього етапу залежить від складності планування і необхідної кількості змін.

5 копия_1
03
Електро та сантехнічні роботи

Здійснюється встановлення та заміна електропроводки, систем вентиляції та кондиціонування повітря, а також сантехнічного обладнання. Якісні комунікації забезпечать безпеку і комфорт. Ціна робіт залежить і від розміру приміщення та необхідності заміни старих систем.

1 копия_1
04
Оздоблювальні роботи

Тут ідеться про оздоблення стін, підлог і стель. Вибір матеріалів, колірної схеми та оздоблювальних елементів має відповідати концепції та загальному стилю салону краси і від самого початку відображатися у дизайн-проєкті. Якісне оздоблення створює привабливу і гармонійну атмосферу в приміщенні. Ґрунтуючись на тому, як клієнт хоче замовити матеріали та рівні складності декоративних оздоблювальних робіт, визначається ціна етапу.

1 копия_1
05
Встановлення меблів та обладнання

Досить важливим етапом є вибір і встановлення меблів, освітлення, дзеркал, верстатів, апаратів та іншого обладнання. Це також відображається в дизайн-проєкті салону краси. Комфортабельні та функціональні меблі, а також професійне обладнання сприяють ефективності роботи та задоволенню потреб відвідувачів.

2 копия_1
06
Декорування

На останньому етапі проєкту відбувається оформлення салону краси, щоб створити унікальну і привабливу атмосферу. Цей етап передбачає вибір стилів, кольорової палітри, декоративних елементів, прикрас і аксесуарів. Він спрямований на підкреслення загальної дизайнерської ідеї та створення гармонійного образу салону краси. Важливо врахувати вподобання цільової аудиторії та створити інтер’єр, який відповідатиме їхнім очікуванням. Витрати на цей етап відрізнятимуться залежно від смаків і уподобань клієнта.

1 копия_1

Пройти всі ці етапи без попереднього уважного складання дизайн-проєкту салону краси неможливо. Інтер’єр спочатку потрібно ретельно продумати, візуалізувати, і тільки після цього втілювати в реальність. З цим вам допоможуть наші дизайнери.

Переваги роботи з нами

032-select
Безкоштовна консультація
011-contract
Укладання договору
034-stats
Оформлення документації "Під ключ"
034-stats
Поетапна оплата послуг
005-broker
Сертифіковані спеціалісти
022-laptop
Робота через особистий кабінет

Як зареєструватись в особистому кабінеті?

errow
Крок 1

Перейдіть за посиланням

errow
Крок 2

Натисніть на кнопку “Реєстрація”

errow
Крок 3

Заповніть обов`язкові поля, що відмічені червоною зірочкою

errow
Крок 4

Підтвердіть реєстрацію, натиснувши відповідну кнопку

Як ми працюємо

1

Реєстрація в особистому кабінеті

Першим етапом є реєстрація в особистому кабінеті ВСЕ ЗАКОННО. Це займає близько хвилини часу.

2

Створення запиту

Клієнт створює запит до підтримки та завантажує необхідні документи.

3

Оцінка ситуації нашими експертами

Експерти проводять аналіз ситуації та формують чіткий алгоритм дій для досягнення результату.

4

Формування комерційної пропозиції

На основі аналізу ситуації формується комерційна пропозиція та виконується її обговорення з клієнтом.

5

Підписання договору

Після погодження всіх деталей проекту підписуємо договір з гарантією на результат.

6

Реалізація проекту

Реалізуємо проект згідно договору, сповіщаючи клієнта про хід виконання. По завершенню проекту передаємо повний пакет документів.

VZ_logo_small

Пропонуємо Вам переглянути відео про нашу компанію

Не можете поєднати свої потреби по об'єкту з вимогами дозвільних органів?

Тепер оформити все можна без "головного болю" - замовляй послугу "Об'єкт під ключ" та отримай результат!

    Наші контакти

    вул. Академіка Заболотного, 5, корпус Б, Київ, 02068
    Ми доступні за телефонами та в месенджерах з понеділка по п'ятницю, 9:00 – 17:00.